תפריט
סל קניות

תוכנות ניהול מנוע

יצרן: APR דגם: 319
תוכנת ניהול המנוע של APR היא שדרוג התוכנה האולטימטיבית למנוע 1.8TSI הרוחביים המצוי באודי A3 וסיאט לאון. הצריבה מתבצעת באמצעות שקע ה-OBD המובנה ברכב. חודשים רבים של מחקר ופיתוח הובילו את APR לייצור תוכנה חזקה יותר מבלי לפגוע באיכות הנסיעה ובאמינות. האצות מהירות יותר, תגובת מצערת מהירה יותר ויותר כוח ..
₪2,900
יצרן: APR דגם: 183gen
תוכנת ניהול המנוע של APR היא שדרוג התוכנה האולטימטיבית למנוע 1.8TSI דור שלישי המצויים בלאון FR, אודי A3 וסקודה אוקטביה החדשות. הצריבה מתבצעת באמצעות שקע ה-OBD המובנה ברכב. חודשים רבים של מחקר ופיתוח הובילו את APR לייצור תוכנה חזקה יותר מבלי לפגוע באיכות הנסיעה ובאמינות. האצות מהירות יותר, תגובת מצער..
₪3,500
יצרן: APR דגם: 1002
תוכנת ניהול המנוע של APR היא שדרוג התוכנה האולטימטיבי למנועי 2.0TSI לרכבי AUDI A4 B9. חודשים רבים של מחקר ופיתוח הובילו את APR לייצר תוכנה חזקה יותר מבלי לפגוע באיכות הנסיעה ובאמינות. זמני תאוצה מהירים יותר, תגובת מצערת חדה יותר, והרבה יותר כוח לאורך כל רצועת הסל״ד - כל אלו הם רק חלק מרשימת התכונות ..
₪3,500
יצרן: APR דגם: 1403
תוכנת ניהול המנוע של APR היא שדרוג התוכנה האולטימטיבית למנוע 2.5TFSI הרוחביים המצוי באודי RS3 ו TT-RS. הצריבה מתבצעת באמצעות שקע ה-OBD המובנה ברכב. חודשים רבים של מחקר ופיתוח הובילו את APR לייצור תוכנה חזקה יותר מבלי לפגוע באיכות הנסיעה ובאמינות. האצות מהירות יותר, תגובת מצערת מהירה יותר ויותר כוח ל..
₪4,900
יצרן: APR דגם: 279
תוכנת ניהול המנוע של APR היא שדרוג התוכנה האולטימטיבית למנוע 3.0 TFSI המצוי באאודי A4, A5 ו Q5. הצריבה מתבצעת באמצעות שקע ה-OBD המובנה ברכב. חודשים רבים של מחקר ופיתוח הובילו את APR לייצור תוכנה חזקה יותר מבלי לפגוע באיכות הנסיעה ובאמינות. האצות מהירות יותר, תגובת מצערת מהירה יותר, ויותר כוח לאורך כ..
₪6,500
יצרן: APR דגם: 280
תוכנת ניהול המנוע של APR היא שדרוג התוכנה האולטימטיבית למנוע 3.0 TFSI המצוי באאודי A6 ו A7. הצריבה מתבצעת באמצעות שקע ה-OBD המובנה ברכב. חודשים רבים של מחקר ופיתוח הובילו את APR לייצור תוכנה חזקה יותר מבלי לפגוע באיכות הנסיעה ובאמינות. האצות מהירות יותר, תגובת מצערת מהירה יותר, ויותר כוח לאורך כל רצ..
₪6,500
יצרן: APR דגם: 281
תוכנת ניהול המנוע של APR היא שדרוג התוכנה האולטימטיבית למנוע 3.0 TFSI המצוי באודי S4 ו-S5. הצריבה מתבצעת באמצעות שקע ה-OBD המובנה ברכב. חודשים רבים של מחקר ופיתוח הובילו את APR לייצור תוכנה חזקה יותר מבלי לפגוע באיכות הנסיעה ובאמינות. האצות מהירות יותר, תגובת מצערת מהירה יותר ויותר כוח לאורך כל רצוע..
₪6,500
יצרן: APR דגם: 183genPOLO
תוכנת ניהול המנוע של APR היא שדרוג התוכנה האולטימטיבית למנוע 1.8TSI דור שלישי המצויים POLO GTI , AUDI A1 SEAT IBIZA . הצריבה מתבצעת באמצעות שקע ה-OBD המובנה ברכב. חודשים רבים של מחקר ופיתוח הובילו את APR לייצור תוכנה חזקה יותר מבלי לפגוע באיכות הנסיעה ובאמינות. האצות מהירות יותר, תגובת מצערת מהירה י..
₪3,500
מציג 1 כדי 8 של 8 (1 עמודים