תפריט
סל קניות

מוצרי ריח

Air Re-fresher, New Car Scent 71g
אזל מהמלאי
יצרן: Meguiar's דגם: G16402EU
Get freshA single use Odor Remover that removes the toughest odors throughout the entire interior of a car, truck or SUV. By using a car's recirculated air system Meguiar's® Air Refresher will move throughout the inside of your vehicle removing odour in all the hard to reach areas, while leaving..
₪84
יצרן: Chemical Guys דגם: AIR_102_16
לאורך ההיסטוריה ניחוחות שימשו למגוון מטרות: החל ממיסוך ריחות לא נעימים ועד למשיכת תשומת לב מבני\בנות המין השני. אחד מהשימושים הבולטים הוא בתחום הארומתרפיה – שיפור מצב הרוח, כאבים שונים, הפרעות עיכול ועוד.תרסיס מבשם בניחוח רענן של עור חדש, על בסיס מים ואינו מכתים בדים, שזכה לביקורות משבחות במג..
₪76
יצרן: Chemical Guys דגם: AIR_201_16
לאורך ההיסטוריה ניחוחות שימשו למגוון מטרות: החל ממיסוך ריחות לא נעימים ועד למשיכת תשומת לב מבני\בנות המין השני. אחד מהשימושים הבולטים הוא בתחום הארומתרפיה – שיפור מצב הרוח, כאבים שונים, הפרעות עיכול ועוד.תרסיס בריח וניל צרפתי קלאסי ומתקתק בארומה מרגיעה ומפתה מהריחות הפופולאריים ביותר.מיועד לריסו..
₪65
יצרן: Chemical Guys דגם: AIR_215_16
Natural enzymatic air fresheners work by eliminating odors and reducing new odors. This is a powered new revolutionary formulation that works enzymatically.How To Use: Clean fabric areas with carpet cleaner or upholstery cleaner to remove any stains before using this product. Concentrated - always..
₪65
יצרן: Chemical Guys דגם: SPI_104_16
Natural enzymatic air fresheners work by eliminating odors and reducing new odors. This is a powered new revolutionary formulation that works enzymatically.The So Fast Premium Air Freshener & Odor Eliminator, Heavy Duty Formula, Green Apple Scent is a concentrated long lasting premium air freshe..
₪76
יצרן: California scents דגם: אוכמניות
פחית ריח אוכמניות​ קליפורניה מיוצר בארצות הבריתשימוש עד 60 ימים..
₪18
יצרן: California scents דגם: דובדבן
פחית ריח דובדבן קליפורניה מיוצר בארצות הברית שימוש עד 60 יום..
₪18
יצרן: California scents דגם: מסטיק
פחית ריח מסטיק קליפורניה ריחן איכותי מיוצר בארצות הברית ניתן לשימוש עד 60 יום..
₪18
יצרן: California scents דגם: מסטיק
פחית ריח מסטיק קליפורניה ריחן איכותי מיוצר בארצות הברית ניתן לשימוש עד 60 יום..
₪18
פחית ריח ענבים קליפורניה
חם! הזמנה מראש
יצרן: California scents דגם: ענבים
פחית ריח ענבים קליפורניה מיוצר בארצות הברית שימוש עד 60 יום ..
₪18
יצרן: California scents דגם: קוקוס
פחית ריח קוקוס קליפורניה מיוצר בארצות הברית שימוש עד 60 יום..
₪18
יצרן: California scents דגם: קוקוס
פחית ריח קוקוס קליפורניה מיוצר בארצות הברית שימוש עד 60 יום..
₪18
מציג 1 כדי 15 של 15 (1 עמודים
הודעה חשובה!
גולש יקר! שוב זה קורה! אחרי מאות שעות של עבודה מעמיקה חידשנו את האתר לגרסה 4.0. וכל זה כדי להיות הראשונים והמתקדמים ביותר בענף הרכב בישראל. להלן פירוט של חלק מחידושים: 1. עודכנו יותר מ 8 מיליון מחירים לחלקי חילוף. 2. נוספה אפשרות לחיפוש חלקים לפי מספר שילדה. 3. סינונים מוצרים לפי קריטריונים השייכים לאותו מוצר או חלק חילוף. 4. האתר נבנה מחדש כדי להיות תואם לכל מכשירי מובייל הקיימים בשוק. 5. שופר בצורה משמעותית ניווט וחיפוש באתר. 6. נוספה אפשרות לחיפוש מנורות לפי מיקומם ברכב. 7. שודרגה מערכת אבטחת מידע והיום היא בין המתקדמות בעולם, כך שאנו נותנים דגש על שמירת פרטים אישיים וסודיות. אנו לא שומרים פרטי תשלום במערכת שלנו בשום פנים ואופן! נציגינו לא רואים אותם ואין להם גישה אליהם, כל הנתונים עוברים ישירות לחברת סליקה. 8. מהיום כמעת לכל חלק מקורי יש אפשרות להזמין ישירות מחו''ל ממפעל היצור במחיר אטרקטיבי במיוחד, כך על כול חלק תוכלו לראות שני מחירים עם מועד הספקה שונה, לדוגמה מחיר של 100 ‎₪ ועד 5 ימי הספקה של חלק שיש שבארץ ומחיר נמוך יותר של 50 ‎₪ ועד 30 ימי הספקה של חלק שמגיעה מחו''ל. ואנו דואגים לשחרור ממכס, בדיקת מעבדה וכו' והכל כבר כלול במחיר!זה רק חלק קטן מהחידושים. אנו גאים להיות הראשונים והמתקדמים ביותר בשוק כבר 6 שנים ברציפות. טופפארטס הוא האתר היחיד בשוק הישראלי שנותן מאגר פתוח עבור חלקי חילוף שיושב בשרתינו בלבד ועולה על 30 מיליון פריטים. חברים זה רק ההתחלה בשנה 2020 אנו מבטיחים לכם עוד יותר חידושים ושינוי מצב ענף הרכב לטובת הלקוח, כפי שכבר עשינו את זה ב 6 שנים האחרונות. להזכירכם האתר טופפארטס פועל לפי אישור בסחר בחלקי חילוף של משרד התחבורה ונבדק על ידי טכניון חיפה. בשבלינו האתר הוא לא כלי רווח, זה תחביב החיים שלנו ואנו היחידים בשוק הישראלי שעובדים מנקודת פיתוח טכנולוגי ולא מנקודת רווחיות "כאן ועכשיו". תודה לכם שאתם אתנו וגלישה נעימה!