תפריט
סל קניות

שמן מנוע 2 ו 4 פעימות

 MANNOL SCT     חברה גרמנית

,מפתחת חומרי סיכה  בסטנדרטים הגבוהים ביותר לדגמי הונדה, ימאהה, סוזוקי, קוואסק

HUSABERG, BMW, DUCATI

מגוון רחב של שמנים, השמן עומד בתקנים גבוהים המתאים במיוחד לאופנועים, מאופנועי ים ,סירות ספורט ולטרקטורונים

שמן מבטיח פעולה אמינה של המנועים ואחיזה משולבת בתנאים הקשים ביותר. 

 מאושר על ידי 

 EN ISO 9001:2008

 

MANNOL- שמן מנוע 10W40  (ליטר 1) 4 פעימות
אזל מהמלאי
יצרן: MANNOL דגם: 7820
שמן מנוע המיועד למנועי ארבע פעימות של ספורט ושיט תיירותי עם או בלי טורבו.חבילת התוסף המודרנית מספקת פעולה יציבה של המערכת של שימון של מאוד סילוני מים..בשל המאפיינים אנטי-קורוזיה שלה מעולים של השמן המונע קורוזיה המתרחשת כתוצאה מחשיפה למים ים ותרסיס מלח. בסיס יציב מבטיח הגנה מקסימלית מפני ב..
₪47
MANNOL- שמן מנוע 4 פעימות מיועד לטרטורון (ליטר 1)
אזל מהמלאי
יצרן: MANNOL דגם: 7807
שמן מנוע למנועי ארבע פעימות של טרקטורוני רחוב, ספורט ועבודה (4על4) עם אוויר או קירור מים, משולב ותיבת הילוכים נפרדים. חבילת תוסף מודרנית מבטיחה פעולת מערכת שימון יציבה של מנועי טרקטורונים העמוסים במיוחד.האיכות והשמן צמיג מספק הגנה מקסימלית מפני בלאי ומבטיחה חלקי מנוע נקיים.עומד בדרישות ש..
₪47
MANNOL- שמן מנוע סינטטי 2 פעימות (ליטר 1)
חם! אזל מהמלאי
יצרן: MANNOL דגם: 7818
שמן מנוע באיכות גבוהה על בסיס סינטטי למנועי סירה שתי פעימות מודרניות המשתמשים במערכת הזרקת שומן או ערבוב ישיר עם הדלק.חבילת התוסף המודרנית מספקת פעולה יציבה של המערכת של שימון, מונעת היווצרות בוצה ופיח בוכנה   רכיבים ללא אפר מיוחדים לתמוך חלקי מנוע נקיים מצוינים. יש לו מאפיינים אנ..
₪47
יצרן: MANNOL דגם: 7808
MANNOL 7808 V-Twin for Harley-Davidson API SM  שמן סינטטי מיוחד המיועד למנועי ארבע פעימות של אופנועי מערכת קירור אוויר או נוזל מתאים לארלי-דייביסון עם תיבת הילוכים משולבת  או נפרדת ממנוע   חבילת התוסף המודרנית מספקת פעולה יציבה של המערכת של שימון של כבדות המ..
₪95
מציג 1 כדי 4 של 4 (1 עמודים