תפריט
סל קניות

תוכנת ניהול מנוע -1.8TSI POLO GTI

תוכנת ניהול מנוע -1.8TSI POLO GTI

תוכנת ניהול המנוע של APR היא שדרוג התוכנה האולטימטיבית למנוע 1.8TSI דור שלישי המצויים POLO GTI , AUDI A1 SEAT IBIZA . הצריבה מתבצעת באמצעות שקע ה-OBD המובנה ברכב. חודשים רבים של מחקר ופיתוח הובילו את APR לייצור תוכנה חזקה יותר מבלי לפגוע באיכות הנסיעה ובאמינות. האצות מהירות יותר, תגובת מצערת מהירה יותר ויותר כוח לאורך כל רצועת הסל״ד הם רק חלק ממה עדכון התוכנה מציע.
איך 252 כ״ס מעדכון תוכנה בלבד נשמעים לך?

התקנת תוכנה מתבצעת בסדנא PITSTOP, מציגה רשמית מוצרי APR בישראל. בתאום מראש.

APR Stage I הוא השדרוג הבסיסי ביותר, מדובר בעדכון תוכנה בלבד המתבצע דרך שקע הOBD של הרכב. כתוצאה מעדכון התוכנה, הספק השיא עולה לכ-252 כ״ס וכ-40 קג״מ בדלק 98 ובמקביל נמדדים הפרשים של מעל 80 כ״ס ו 12 קג"מ לאורך נקודות מסויימות בציר הסל״ד.

כל התוכנות קיימות בגרסאות לאוקטן 95 ו 98

מלבד עליה בהספק ובמומנט, מהנדסי APR הצליחו ללשפר את התאוצה ואת תגובת המצערת בעזרת כיולים נוספים ומזעור של הגבלות אלקטרוניות.

 תוכנת ניהול המנוע של APR מציגה שיפור בצריכת הדלק , במיוחד בנסיעה רגועה בכביש מהיר.

תוכנת ניהול המנוע של APR מסירה את מגבלת המהירות המקורית איתה מגיע הרכב.

תוכנת ניהול המנוע המקורית של הרכב לא מאפשרת ללחוץ על דוושת הגז ובמקביל ללחוץ על דוושת הבלם. התוכנה של APR מאפשרת בלימה ברגל שמאל, טכניקה ידועה מעולם המרוצים אשר מאפשר שליטה ברמה גבוהה יותר על הרכב.

שדרוג התוכנה של APR מעלה באופן משמעותי את המומנט בסל״ד נמוך, דבר אשר עלול לעבור את מגבלת הקלאץ׳ המקורי. בעוד הקלאץ׳ אמור להחזיק את נתוני המומנט המפורסמים, קיימים גם קבצים עם מומנט נמוך יותר למי שהקלאץ שלו אינו בשיאו ואינו רוצה להחליף אותו.

הגבלת מומנט פעילה ומשתנה לפי הילוך ויכולת אחיזה בפועל. נועדה להבטיח שהרכב יקבל את מקסימום המומנט שניתן להשתמש בו באותו הרגע. APR מכיילים מחדש גם את מערכות הבקרה ASR/ESP ונותנות להם אופי יותר "ליניארי". התוצאה לכך היא שבמקום שמערכות הבקרה יכנסו לפעולה אגרסיבית (סגירת מצערת ל 50% או לגמרי) – מערכות אלו יופעלו בצורה יותר פרוגרסיבית ורק בהתאם לצורך ויאפשרו למשל סגירת מצערת ל 97% או 90% או כמה שצריך בדיוק בכדי להחזיר אחיזה ולהמשיך להתקדם כמה שיותר מהר.

Stage I:

APR Stage I  עדכון תוכנה בלבד אשר אינו דורש חומרה תומכת.

בדלק 95 אוקטן:
244 כ"ס וכ39.5 קג"מ

בדלק 98 אוקטן:
252 כ"ס וכ40 קג"מ


STAGE II:

בדלק 95 אוקטן:
260 כ"ס וכ43 קג"מ

בדלק 98 אוקטן:
262 כ"ס וכ43.5 קג"מלמה דווקא APR:

בעזרת הפטנט של APR לצריבת תוכנת ניהול הגיר דרך שקע ה-OBD, מסוגל כל מפיץ של APR בעולם עם חיבור לאינטרנט לצרוב כל רכב בעל מחשב המנוע Simos 12. כלי זה מונע את הצורך בפתיחה של פיזית של המחשב וניתן לחלוטין להסרה מלאה בעת הצורך.

  

המהנדסים ב-APR משתמשים בכלי פיתוח יחודיים ל-APR אשר פותחו בתוך החברה ומאפשרים לבצע כריית נתונים בקצב מהיר פי כמה מהכלים המקבלים בשוק.

כלי הפיתוח היחודיים של APR מאפשרים למהנדסי החברה להגיע לכל מפה, טבלה או פרמטר בתוכנת הניהול ולכייל את כולם כרצונם, ללא מפות מובנות או חלקיות כפי שנהוג בחברות אחרות.

APR הצליחה לשנות את מבנה הקוד של תוכנת הניהול דבר המאפשר הוספת פיצ׳רים עתידיים בעזרת צריבה פשוטה דרך שקע ה-OBD.


חיכינו חיכינו והנה זה בא, APR עושה זאת שוב והיא הראשונה והיחידה עד כה שמציעה אפשרות לצריבת תוכנות ניהול מנוע לרכבי VAG משנת 2015+ אשר עד כה, היו "נעולים" ובלתי ניתנים לצריבה.
בזכות הידע, הניסיון הרב וההיכרות חסרת התקדים של APR עם ארכיטקטורת מחשבי ה SIMOS 18 המצויים ברכבי VAG - מהיום, כל נקודות הצריבה והשירות של APR בעולם מסוגלים לצרוב בקלות ודרך שקע הדיאגנוסטיקה ברכב את כל הרכבים/מחשבים שהיו עד כה "נעולים" בתוכנות ניהול המנוע וניהול הגיר המתקדמות של APR.

כתוב סקירה

בבקשה כניסה או רשום כדי לסקור