דמני מנוע מורשים לרכבי RENAULT
לפני השקת ה- Laguna III, יצרנית הרכב הצרפתית רנו (RENAULT) ביססה את דרישות שמן המנוע שלה על סיווג ACEA . נהלי שמנים מנועיים מותרים לא היו קיימים. עם השקתו של Laguna III ,רנו הציגה את המפרטים שלה עבור שמני מנוע מורשים ופרסמה את התנאים להליכי קבלת אישור עבור שמנים. 
מאז, הביקוש לשמנים אלה גדל באופן דרמטי.  כל זה בשל העובדה כי השימוש בשמנים לא מורשים על ידי יצרנית הרכב הצרפתית רנו ( (RENAULעלול לגרום לאובדן האחריות על הרכב. עבור דגמי רנו שיצאו לפני - Laguna III  ,הדרישות על פי סיווג ACEA עדיין תקפות.

RN 0700  - שמן מנוע עבור מנועי בנזין ללא לחץ, עם דרישות מוגברות לתיאימות למערכות לניטרול גז פליטה, למעט רנו ספורט.( Renault Sport) תקן זה חל על כל כלי הרכב של דיזל המצוידים במנוע DCi 1.5 ללא מסנן DPF  עד 100  hp מרווח שירות עד 20 אלף ק"מ או 1 שנה.

RN 0710 - שמן מנוע, עם דרישות מוגברות לתאימות למערכות לנטרול גז פליטה, למנועי בנזין טורבו כולל מנועי רנו ספורט (Renault Sport)  ומנועי דיזל ללא מסנן חלקיקים (DPF) מקבוצת RENAULT, DACIA, SAMSUNG. בנוסף מנועים 1,5 DCi ללא DPF (מסנן חלקיקים) עד ל 100 hp. 

RN 0720 - שמן מנוע עבור מנועי דיזל של הדור החדש, עם טורבו ומסנן חלקיקים. עמידה בדרישות ACEA C4 ודרישות נוספות של Renault.