חידוש מחירון מקורי לפולקסווגן ,חברת צ'מפיון מוטורס. 07/09/2021
מחירון כולל 39976 מק"טים מקוריים לפולקסווגן.
מחירים ומלאי נכונים ליום הפרסום.
קטלוג פולקסווגן.

לקוח יקר!
לרשותך, מחירון החלפים שמתעדכן במיוחד בשבילך.

  • המחירים המוצגים באמצעות אתר זה הינם מחירי "צ'מפיון מוטורס" 
  • החלפים (מוצרי תעבורה) במחירון נקובים בשקלים, כוללים מע"מ ומתייחסים לחלפים בלבד (לא כולל עבודת פירוק והתקנה).
  • "טופפארטס" רשאית לשנות את מחירי החלפים בכל עת וללא הודעה מוקדמת.
  • הנתונים המפורטים כאן נכונים למועד הפקתם.
  • אחריות לחלפים מקוריים\שאינם מקוריים תינתן למשך 3 חודשים או 6,000 ק"מ ממועד רכישתם ב"טופפארטס" המוקדם מביניהם.
  • כל מוצר תעבורה המוצג במלאי כ "יש " יסופק ע"י "טופפארטס " – בתוך פרקי הזמן ההמוגדרים בקטלוג או בתאום עם נציג טופפארטס.
  • לדגמי רכב רבים קיימי תתי דגמים לעיתים נדרשת בקיאות והתמצאות באיתור המק"ט של החלק המתאים לדגם הרכב הרצוי. אנו ממליצים להשתמש קטלוג פולקסווגן.
 

מובילים באחריות ובאנושיות

צ'מפיון מוטורס היא חלק מקבוצת אלייד – אחת מהקבוצות המובילות בישראל, אשר בלב עשייתה תרומה משמעותית ומתמשכת לחוסן הכלכלי חברתי בישראל. צ'מפיון מייצגת בגאווה ובאחריות את מותגי קבוצת פולקסווגן בישראל: פולקסווגן, פולקסווגן מסחריות אאודי, סיאט וסקודה.

קבוצת פולקסווגן (VW), הינה אחת מקבוצת יצרני הרכב המובילות בעולם.

אנשי צ'מפיון פועלים על פי סולם ערכים מחייב, שעוגניו הם: יושרה ואמינות, הישגיות ויוזמה, אנושיות, ענייניות ושיתוף פעולה, מקצועיות, נאמנות ומחויבות. על פי חזונה, צ'מפיון מחויבת להעניק חוויה ייחודית, הנאה, שייכות וגאווה ללקוחותיה ולעובדיה, תוך השאת ערך לבעלי המניות ותרומה לחברה ולקהילה.

שליחות כבר מתחילת הדרך

אהרון גוטווירט ז"ל, אשר הקים את הקבוצה לפני למעלה מיובל שנים, החל את פעילותו העסקית כבר בגיל-19. גוטווירט שילב תמיד בין עסקים לפעילות ההומניטרית ופעילותו הבינלאומית זכתה להכרה של מלכת הולנד, הצלב האדום וגורמים נוספים. מיד לאחר קום המדינה החל גוטווירט בפעילויות לחיזוקן של הכלכלה והחברה הישראלית, הקים עוד בחייו את קרן אהרון גוטווירט, כשהוא עושה הכול בשקט, באחריות ובברק האופייניים לו. הקבוצה כולה מנוהלת כיום על ידי חבר נאמנים, המשקיע באמצעות הקרן בהמשך חיזוקה של החברה בישראל. אחריות מכל הלב היא חלק משמעותי מהתרבות שלנו.

גאים להיות חלק מקבוצת אלייד

חברת  האם של צ'מפיון מוטורס, קבוצת אלייד – היא חברת אחזקות ישראלית הפועלת בענפי הנדל"ן, האלקטרוניקה, התשתיות והרכב. בין אחזקות קבוצת אלייד, מלבד צ'מפיון מוטורס, נמנות החברות – אשטרום, ניופאן, מיניליין אמקול, אלייד לוגיסטיקה, אלייד תשתיות, אלייד נדל"ן, מטרופוליס, UPS, אוטודיל, מנהרות הכרמל ועוד. יחד אנו בונים ומפתחים את הכלכלה והחברה בישראל מתוך תרבות של עשייה עסקית אחראית, המשולבת כל העת בתמיכה בחוסן הכלכלי חברתי.

הלקוחות הם ה"צ'מפיונס" שלנו

רוח זו של אחריות יוצאת דופן ושאיפה למצוינות, היא חלק מהיומיום בצ'מפיון. לכן, צ'מפיון מוטורס היא אחת מיבואניות הרכב הגדולות בישראל, כל מכונית שביעית בממוצע על כבישי הארץ – היא מכונית מבית צ'מפיון בזכות המצוינות, האחריות, השירותיות, החדשנות והיכולת הדינמית שלה ושל עובדיה להביא את הפתרונות ם האיכותיים ביותר לצרכי הלקוחות המשתנים. צ'מפיון זוכה לנאמנות והתמדה ארוכת שנים של רבים מלקוחותיה.

מובילים באחריות כלפי העובדים

העובדים והמנהלים, הם מקור העוצמה ושביעות הרצון יוצאת הדופן של לקוחותינו. צ'מפיון מאמינה בצמיחה והתמקצעות מבית והיא משקיעה רבות בפיתוחם ובטיפוחם של עובדיה. למעלה משליש מחברי ההנהלה, מנהלות ומנהלי המפתח בקבוצה החלו את דרכם כעובדים מן המניין וצמחו והוצמחו לאורך הדרך. אנחנו יוצרים עבור אנשינו הזדמנויות לצמוח, לכל אורך הדרך – ובזכות זאת משמרים ידע, ערכים, חזון ו-DNA ארגוני המייחדים אותנו.

מקור: championmotors.co.il