אופטיקה DEPO TYC / מידע שימושי

האופטיקה צריכה להיות באיכות גבוהה, רק עם גישה זו לבחירת פנסים תאפשר לכם להבטיח את בטיחותכם בכביש בחושך. אם המכונית שלך זקוקה להחלפת אופטיקה, הדגמים האחרונים של חברות ידועות יתקבלו בברכה בבחירת חלקי תאורה. אנו ממליצים לעיין מקרוב באופטיקה של שני המותגים DEPO ו TYС.

אופטיקה DEPO מסוגלת להחליף תאורה ממותגת ברכבים. איכויות התפעול, הטכניות והתאורה שלה ללא דופי. ציות קפדני לתקנות במהלך הייצור שלה נשלט בכל השלבים. בנוסף, פנסי DEPO נבדקים במרכזי מחקר עצמאיים. כל המוצרים מאושרים ותחת אחריות רשמית.

יתרונותיו של דיפו
(DEPO):

    - זרימת אור חזקה, מואר, חזק
    - חסכונית בצריכת אנרגיה
    - המבחר הרחב ביותר - כל סוגי האופטיקה מוצגים בשוק, כולל פנסי ערפל, קסנון וכו '.
    - עלות סבירה. אופטיקה מיוצרת בטייוואן, שם יש ליצרנים מכסי מס והטבות אחרות המשפיעות על מחיר המוצרים

תחת המותג
DEPO מיוצרים אופטיקה לרכבים מורשים שאינם מקוריים , כמו גם חלקי רכב מקוריים. בשל האיכות הגבוהה, הפנסים המורשים הם נחותים לעומת המקבילים למותג רק בכך שאין להם את הלוגו שלהם.החברה לייצור אופטי השנייה שהיינו רוצים לשים לב אליה היא גם טייוואנית. זהו
TYC, בגרסה המלאה האח התעשייתי ושות בע"מ מתווסף גם לשם. היא הוקמה בשנת 1986 וכבר מזמן ביססה עצמה בשוק האופטיקה לרכב. אישור איכות המוצר של TYC מאושר על ידי אישור  QS9000.

ראוי לציין כי החברה לא רק מספקת אופטיקה לשוק התחליפי, אלא בדומה ל DEPO, היא גם מייצרת אופטיקה מקורית למפעלים כמו מיצובישי, טויוטה, הונדה, ניסאן, מאזדה, סוזוקי, הממוקמים באירופה ובארצות הברית.

אופטיקה מסוג
TYC נבדלת על ידי מגוון רחב, היא מפותחת על פי תקנים בינלאומיים, והיא מיוצרת בהתאם למקביליהם היפניים. למותג יש גם כיוון נפרד - ייצור אופטיקה לכוונון. כאן החברה היא מהמובילות בשוק. אופטיקה של TYC נבדקת פוטומטרית בייצור; היא תואמת 100% SAE / DOT.
החברה מעריכה מוניטין ופוקחת בקפדנות אחר איכות המוצרים. כל חומרי הגלם נבדקים ביסודיות לפני הייצור. רק חברות המאומתות TYC יכולות לספק חומרי גלם עבור
TYC. כתוצאה מכך, TYC מחזיקה גם בתעודת האיכות הבינלאומית ISO 9001: 2000.

יתרון משמעותי נוסף של אופטיקה מסוג TYC הוא עלות הייצור הסבירה. היזהר כשאתה רוכש גופי תאורה מסוג TYC!
זיופים כבר פותחים בשוק: זהו זיוף המיוצר בסין,
שנמכר כאופטיקה מסוג TYC. זה יכול לעלות הרבה פחות.
 
מקור-kuzov-by.by