תפריט
סל קניות

NANOPROTECH אוטו-מוטו נאנו בידוד חשמלי

NANOPROTECH אוטו-מוטו נאנו בידוד חשמלי
חם! -35 %
NANOPROTECH אוטו-מוטו נאנו בידוד חשמלי
  • מלאי: 12
  • דגם: 4744116010169
  • משקל: 250.00g
₪39
₪60

בידוד חשמלי בתרסיס

ייעוד:
ננו-ציפוי היחיד בעולם שדוחה לחות ב-100%. המוצר משחזר את תפקודם של המכשירים החשמליים שהיו במים ושומר עליהם מפני פגמים בבידוד חשמלי ומפני דליפת זרם. שכבת ננו מגנה על ציוד חשמלי ומכשירים אלקטרוניים במכוניות ובאופנועים אפילו אם הם חשופים למים! ההגנה שמעניק המוצר תימשך לפחות למשך 1 שנה ותאריך במידה משמעותית את משך חיי הציוד החשמלי והמכשירים האלקטרוניים במכונית או באופנוע שלכם.

תכונות:

בידוד חשמלי אוטו-מוטו של ננופרוטק מעניק הגנה לאורך זמן ממושך מפני כל סוגי הלחות.

החומר אינו מאבד את תכונותיו בטמפרטורות מ- C°80 – עד C°140 +. חלקיקי ננו חודרים לתוך השכבה שעליה רוסס החומר וברמה מולקולרית תופסים את מקומם של הנוזלים ומסירים תחמוצות. החומר משחזר מייד את התנגדות הבידוד ומשפר באופן משמעותי את מוליכות הזרם. התרסיס מגיע לאזורים הכי פחות נגישים ויכול לשמש אפילו על משטחים רטובים. הבידוד החשמלי אוטו-מוטו לא מאבד את גמישותו במשך זמן ארוך ובטוח לכל סוגי חומרים.

תחומי יישום:
רכיבים חשמליים במנוע, אלטרנטור ומתנע; מערכות תאורה ברכב: חיצוניות (פנסים ראשיים, פנסי ערפל, ווינקרים, פנסים אחוריים, פנסי איתות, פנסי חניה) ופנסי תאורה פנימיים; מערכות אזעקה ואימובילייזר; כבלי מתח גבוה, חיישנים, לוחות נתיכים, ממסרים, חוטים וכו'.

המלצות לשימוש:
לנער לפני השימוש ולרסס על המשטח במרחק של 20-30 ס"מ. לאחר היישום הניחו את שכבת ננו להיצמד במשך 10 דקות. אם יש צורך, הסירו עודפי התרסיס. חכו 24 שעות לקבלת ההגנה הטובה ביותר.

צריכה:
פחית 1 ל-2 מ"ר. מומלץ ליישם בטווח טמפרטורה מ- C°20 – עד C°35 +.

משך פעולה:
יותר משנה 1 מעת היישום בתנאי שהוראות אחסון ושימוש בוצעו כראוי.

כתוב סקירה

בבקשה כניסה או רשום כדי לסקור